فهرست

فراخوان

دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی
در آستانه نوزدهمین سالروز تأسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور؛

طرح «کتابخانه‌گردی» در ۷۷ کتابخانه منتخب فارس برگزار می‌شود

همزمان با نوزدهمین سالروز تأسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، طرح «کتابخانه‌گردی» طی ۲ روز در ۷۷ کتابخانه منتخب استان فارس اجرا می شود.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی فارس، در آستانه روز هفدهم اسفندماه و فرارسیدن نوزدهمین سالروز تأسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، طرح «کتابخانه‌گردی» با دعوت از نهادها، سازمان‌ها و اقشار مختلف مردم و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی در روزهای پانزدهم و شانزدهم اسفندماه در کتابخانه های منتخب سراسر استان برگزار می‌شود.
 تعداد 77 کتابخانه عمومی فارس از جمله کتابخانه های مرکز شهرستان ها و کتابخانه های عمومی دارای خدمات شاخص، در این طرح میزبان مردم و مسئولان هستند. در شهر شیراز نیز کتابخانه‌های عمومی رئیسی اردکانی، شهید دستغیب، ابوریحان، مولوی و کودکان شقایق در آیین کتابخانه‌گردی پذیرای مردم فرهنگ‌دوست شیرازی خواهند بود.
طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، اجرای طرح کتابخانه‌گردی در اسفندماه ۱۴۰۱ که با روز درختکاری نیز همزمان شده است با کاشت نهال در کتابخانه های عمومی استان با همکاری شهرداری ها و اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری صنایع دستی استان برگزار خواهد شد.
گفتنی است اجرای طرح عضویت رایگان، برگزاری طرح «اهدای کتاب، اهدای دانایی»، اجرا و همخوانی سرود با موضوع کتاب و... بخشی از برنامه‌های درنظرگرفته شده برای ایام سالروز تأسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور است
 
نسخه قابل چاپ